1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sa ben Iphoni 6S me u mushe me rryme

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetonimat, 3 Janar 2018.

 1. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa është normale me u mushe iphone 6S me rrymë se mue po me bene shume kohe edhe a ka munsi me dite se qka eshte ne pytje qe po ka ngecje ne mbushje te rrymes se e kam provue edhe me adapter original po prap ma shume se 4 ore po me bene, pres pergj.
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  4 or ben prej 0% tek 100% apo sa?
  Edhe problemi mund te jete qe bateria eshte dobesuar apo edhe tek karikuesi, provo nje tjeter se nuk i dihet a eshte origjinal.
   
 3. jetonimat

  jetonimat Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Dikun kah 20% e deri ne 100% e me 4 adaptera e kam provoue ama prap njojt, ama batarin mire po e man bash sjam ka di qka munet me pase.
   

Shpërndaje faqen

Loading...