1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

S1ck.ws Mining Pool ! Join US.

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Jãşhť'Sşeriĕ, 11 Qershor 2017.

 1. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  [UPDATE]
  Pool :
  krb.sick.al (stable)
  Dje e kam trransferuar tek serveri i ri. sepse mo para e kisha ne 1 vps edhe pse 8GB Ram, 8CPU (KVM) . Mora 1 server dedicated nga ovh sepse ajo vps po ngadalsohej shum nga ngarkesa..

  Pagesat jan te rregulluara tgjitha pagesat behen ne menyr automatike http://krb.sick.al/#payments

  Pool Design per momentin do qendroj sic esht deri sa te nxjerrim panelin e ri..

  Shop : http://livecoin.net
  Funksionon thjesht vendosni payment ID per trransfertat
  [​IMG]

  Pagesa per block te KRB po ulet cdo jav tani esht 23KRB .. Nese keni plane me bo mining ky esht rasti!
   

Shpërndaje faqen

Loading...