1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

RX 580 8GB Ethereum Mining

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga *VLORI*, 11 Janar 2018.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,115
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje,

  A ka ndonje nga antaret e forumit qe shet kartel grafike RX 580 8GB per Ethereum Mining edhe sa eshte cmimi qe e shitni?
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese i blen hazder komplet me rig besoj qe i shesin dikun 3500$ mirpo nese veq ki njohuri me 2300 2400 e rregullon vet ps Kontrollo ne shkup ka disa markete qe shesin si do e kalosh kufirin mbetet ne doren tende
   
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,115
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  128
  Prej Maqedonie jam edhe une, nje kartel prej Anhoc e kemi porositur 350-400 euro por do vonoj deri 2 muaj per ate kerkova mos ka ndonje qe shet
   

Shpërndaje faqen

Loading...