1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Russell Westbrook Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga K1XDesign, 27 Dhjetor 2017.

 1. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Një wallpaper për basketbollist(bishë),arsye pse e dizajnova këtë lojtar ështe mënyra se si ngulitet mundeni me kërku në Youtube [​IMG]
   
  Last edited: 27 Dhjetor 2017
  LorentK, enneaa, emimer dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...