1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

RTSH - logo sic e deshironi ju

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Nardino, 27 Dhjetor 2017.

Tags:
 1. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]

  pas skandalit te logove te reja dhe te kopiuara te rtsh-se le te shtyjme kohen duke prezantuar dizenjimet tona.
  realizuar ne 10 minuta
   
  Whizzart dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 2. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Punuar ne ilustrator ?
   
 3. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo ne photoshop
   
 4. Whizzart

  Whizzart Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje nardino mpelqeu shum llogo. mire si kompliment pi njerit qe ka diplom ndizajn grafik:p
  veq ni keshill e kam per ty provo te mesosh illustratorin, 2 vjet kam punu vetem fotoshop po logot edhe senet qka jan per printing nuk ja vlen mi bo nfotoshop se nuk mundesh ti zmadhosh, duhesh ta bojsh perseri se humbet kualitetin.
  a kur bohet fjal per postera edhe ilustrime atehere kombinoji dy programet nmaksimum cdo tool perdore ke mu cudit cfar rezultate ke me pa.
   

Shpërndaje faqen

Loading...