1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rrota Autobusit sillet rrumbullak

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga RexhepS, 17 Mars 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  406
  Pikë nga trofetë:
  163

  Real apo Fake 26,615,739 views ??
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  80.000.000 View all time/
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  duke u bazuar ne muziken e sotit babastar,era istrei,fero ,kjo kenge ka mundesi me te medha per ti marre keto shikimie.:tearsofjoy:
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mos krahaso fero{1 budall qe nuk dihet nga mbiu, flet brockulla} me Era Istrefin
  ERA ISTREFI 543M view{bonbon} ------- Fero {Gang Gang} 8.5M
  Kto videot i marrin shikimet nga femijet e vegjel 2-5 vjec {I jep prindi celularin ne dore dhe hapen videot automatikisht, dhe kalamajt i shohin se nuk dine ti nderrojne edhe nese nuk iu pelqen }
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Views jan te gjitha te bleme nje llogaritje e vogel

  Shqiperia 3 Milion Banor
  Kosova 1.9 Milion Banor
  Totali e zejm 5 Milion !
  ------------------------------------
  Nje shikim nga Youtube njehet vetem njeher dhe jo 100 her nga nje PC/TEL etj
  Tani edhe sikur ta zejm se e shikuan te gjithe Kengen e feros hajde hajde to ti bente 5miljon :A se qysh i bojn ka 20 miljon e ka 30miljon ajo dihet krejt fake jan , po presin me fitu nga youtube dhe po mesin me gishta n goj.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk osht e vertete , e kom ngu edhe une e kom kput , edhe e kom knu n`koridor t`bibliotekes me dosta nja 1 jave :p (H)
   
  boom3rang, BlackEagle, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 7. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  @DardanDaci
  Me origjine Shqiptare te larget jane rreth 5 Milion ne Turqi {sipas nje dokumentari ne TCH},
  E sa e sa shqiptare te tjere jane neper bote?
  Nuk te kundershtoj plotesish, por ka edhe fansa real.

  PSH/ Ky Fero nuk e degjon njeri only some kids, real MAX 1M view
  Era Istrefi Deri ne 20M e sigurte qe jan real per me teper s kam c te them
   
 8. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  254
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pergjgjen e keni tek kjo videoja tjeter:
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 9. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ndal, se pesova infarkt :tearsofjoy:
   
 10. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Infarkt thuhet :p , edhe se di pse krejt ky kundershtim per kete kange , ngone encen , ose kiden , oseee Feron
   
  BlackEagle dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 11. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  E rregullova, nuk me kishte rastisur kurre me shkruajtur kete fjale por vetem per ta thene/
   
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Garant e googl-ove nihere :p
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese do ta kisha kerkuar ne google nuk do e shkruaja gabim, tani qe ti bere postin nuk ndenja dot pa e kerkuar ne google.
   
  NANO pëlqen postimin.
 14. KingKong

  KingKong Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nje shikim ne Youtube nuk njihet vetem nje her por sa her qe e shikon videon mbi 30 sekonda.
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 15. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  208
  .[​IMG]

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
  boom3rang, BlackEagle, DarKr0x dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 16. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Persa i perket shikimeve youtube ka thene qe çdo shikim meret persiper asgje me shume.

  Dhe @@Alvi dhe @NANO nuk e mora vesh a jani duke bere shaka apo jo por shkruhet Infrakt.

  Me falni nese kam nderhyre pa lidhje.
   
 17. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 18. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  Une e kisha shkruar infrakt ndersa antari me lart tha shkruhet infarkt dhe e editova
  Nuk me ka rastisur ta shkruaj ndonje here tjt kete fjale prandaj.
   
 19. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kishe ra prej provimit sikur t'kishin ndi ndonjani prej profave t'mi tu thane infrakt , e sa per pjesen e kanges , sinqerisht e kom ngu mor' burr hahah
   

Shpërndaje faqen

Loading...