1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Rrjetat Kompjuterike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga best~boy, 7 Maj 2019.

 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje me duhet material per Rrjetat kompjuterike ne pergjithsi me se shumti per sigurin e tyre a ka mundesi dikush te me ofroj ?
  Kerkova ne Forum po nuk munda me gjet .
   
 2. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, te preferoj ketu vesqe disavantazh eshte se nuk jane free te gjitha, perndryshe free kerko ne youtube ke shume tuto.
  Code:
  https://networklessons.com/cisco
   
 3. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,349
  Pëlqimet:
  375
  Pikë nga trofetë:
  228
  Shiko librin vijues, vetë kam mësuar rrejtat nga ky libër.
  Code:
  https://www.dropbox.com/s/g5iiu9ka51gsfqo/AW.Computer.Networking.A.Top-Down.Approach.6th.Edition.0132856204.pdf?dl=0
  Përshëndetje.
   
  Nari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...