1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Rritje e grupit ne Telegram

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga DarKr0x, 20 Nëntor 2021.

 1. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Kam nje grup qe e kam hapur sot dhe jam pjesetar ne shume grupe me nga 5k members.

  Di qe ekziston nje menyre per te bere invite keta members direkt te grupi im, pra jo ti dergosh link por ti shtosh direkt.

  Mund te ma ofroje dikush ketu kete sherbim?
  Flm.
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bro si je , kqyre njer kte tutorial mbase te ndihmon sadopak
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  E di po kam merak te provoj programe keshtu.
  Mesa kam pare mund te behet dhe me python.

  A di dikush python ketu?
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  ne video ka then ai vlla qe mos e perdor me accountin tend perdore me nj account tjt .. kqyre njer kte script https://github.com/ziziwho/teleinviter
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  949
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shiko un kam ber ne fiverr ke qe te cojn 2k me duket a me shume me 10 eu. E kam provu mka funksionu.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mundesh ta gjesh personin qe e ka ofruar te historiku?
   
 7. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Code:
  https://www.youtube.com/watch?v=CXWhOPSqEN8
  Ky djali shqiptar, hallall ka cuna qe mesojne dhe bejne video informuese, kur te gjithe ankohen per pune, ky djali ben video anglisht dhe ndihmon njerez nga gjith bota.

  Sa i perket temes, arrita te bej scrap te gjitha grupet qe deshiroja, me ka ngelur vetem ti bej add, po shof si ta realizoj kete gje sepse me kte scriptin ne video lexova qe thon ndalon pas pak kohesh.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 9. Endritbraho222

  Endritbraho222 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mundem me jua shtu une pa problem 4eur 1k
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me shtu listen qe kam bo scrape?
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  -OFERTE VETEM 24 ORE-

  Kush mund ta marri persiper kete pune, me seriozitet dhe pergjegjesi e paguaj mire!
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  949
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  93
  A provove ato nga fiverr? Me ka funksionu mua pse lodhesh ktu kur sta mer kush persiper.
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,547
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me kerkojne 100$ per 1k members.
   

Shpërndaje faqen

Loading...