1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rritja e trafikut për apps

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga -em-, 1 Qershor 2019.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje,

  Kush janë mënyrat më efikase për rritjen e trafikut për Android app që mund të rrisë numrin e përdoruesve (downloads)?

  Faleminde
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Reklamimi qe duhet ti besh lojes po nuk shpenzove nuk fiton
   
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ku dhe si të rreklamosh lojën?
   
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pagun per ADS n'instagram ose n'rrjete sociale t'ngjajshme. Varesisht prej kualitetit t'reklames edhe t'lojes ki edhe trafik.
   
  -em- pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...