1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreziko dhe Fito bukur shum.

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Elion1, 9 Korrik 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Innovamine esht nje platform ku ofron cloud mining me qmime shum te volitshme.
  nje kalkulim: psh nese investon 50$ mrena mujit do te kthesh fitimin tendh. Fitimet mund ti depozitoni cdo dite.
  Kontrata zgjet 2 vjet.

  [​IMG]

  EDITUAR nga STAFI!
  Perdore kuponin dhe fito 6%+
  Kuponi: ibtc
  Vëmendje: DYOR
   
  Last edited by a moderator: 17 Korrik 2019
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  286
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ke trequr ndonjeher prej kesaj ?!
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cdo dit i terhiqi
   
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  43
  Keto lloje cloud mining e vertete qe mund te fitosh ndoshta perqindje te mire mujore ama jane shume afat shkurtera , ne fund ikin me gjithe parate e investitoreve,keta e ka deshmu pervoja e viteve te kaluara.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 5. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per ket arsye i terhiq fitimet e mia cdo dit. 1 muaj kom afat mi kthy investimet e mia pastaj cka te del le te del :D
   
  Bushido King pëlqen postimin.
 6. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,414
  Pëlqimet:
  569
  Pikë nga trofetë:
  243
  shembull nese investoj 3000$ ma qitka qe nxjerri afersisht 100$ ne dit , a eshte i sigurt ky fitim ditor a ndryshon nbaz qmimit bitcoin apo nbaz qysh don ata dhe ndryshojn qdo dit, edhe aj fitim ditor kalkulohet mbrenda 24 orve me dal si fitim edhe me terhek apo qysh ?
  Edhe ky fitim vjen si crypto , euro , $ ?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,750
  Pëlqimet:
  176
  Pikë nga trofetë:
  93
  kto jon skema piramidale veq djegni
   
  Elion1 dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 8. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt platofrma bazohet ne Cryptocurrency fitimet ne USD vlersohen nga cila Crypto investon ti P.sh ne btc, eth apo ltc. Fitimet mun mi terhiq kur te don ne cilen koh te duas dhe fitimet i terheq ne Crypto.
   
 9. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  mbetet te shihet spaku edhe 1 muj esht e sigurt pasi do ti lanson Kredit Kartat.
   
 10. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  43
  Qitu eshte rreziku sikur bitconnect qe thojke debit carden po e lansojme haha, kjo eshte e sigurt qe mbyllet ama une jam regjistru qe 2 dite edhe ne reviews eshte pozitive deri me tash , qe 6 muaj eshte aktive faqja, po ishalla nuk ikin edhe naj muaj bile ai qe investon mujin e pare me e nxerre kapitalin e vet , e keta te fundit qe do kyqen do djegen me se shumti.
   
  Elion1 dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 11. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qaty esht qellimi me kap edhe nje dor te mire edhe mu zhduk :D, le te zgjat sa btitconnecti per mu esht teper suksses edhe pse gati jam me kthy investimin tim.
   
 12. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  Deri tani ka dhene shenja tmira ka pagu pe cdo lloj investimi .
  Qe do mbyllet shpejt ajo dihet por une personalisht mendoj se do ket jete deri nga fundi I ketij viti
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 13. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  si shkon kjo procedura e investimit, nqofse ti investon 50$ dhe qdo dit i terhjek 1.66$

  ather e ato 50$ tuat kur kthehen ose qysh kthehen.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 14. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese zgjat deri ne fund te keti viti do te jet sukses per mu.
   
 15. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese investon Btc ne vler 50$ at'her ti do te fitosh 1.66$ vler te BTC cdo dite. Kontrata vlen 2 vjet ( nese zgjat platforma )

  Para se me Investu perdor Kuponin ibtc dhe fiton +6% extra.
   
 16. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sigurisht nqs zgjat 41 + dit nga dita qe ti investon je I fituar
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 17. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,414
  Pëlqimet:
  569
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sa % po ju merr per me bo withdraw bitcoin ose a ka qmim fiks per fee ?
   
 18. Konnty

  Konnty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  U blloku kjoo faqe, sod su hapka fare mos investoni kott
   
 19. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,414
  Pëlqimet:
  569
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ka pas probleme ma heret se te un hap osht.

  Edhe shpresoj se qendron bile edhe 21 dit deri kthehet investimi plot haha :D
   
 20. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si duket e pat puna e saj.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...