1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth youtube's

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bb., 11 Mars 2017.

 1. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, deshta me e bo 1 pytje rreth 1 accounti n'youtube...u mbyll accounti permanent dhe nuk eshte pune me e kthy, kom kontaktu edhe me t'youtubes ama asni pergjigje...qofse i ka ndodh dikujt ose najkush qe e din mem tregu a ka mundesi me e kthy qe me vazhdu me u marr rreth rikthimit ti apo jo ? ta di qe mos t'pres kot se po ju shenoj tani po duhet me prit a po e kthejn a po jo, ama deri tash kurfar zgjidhje

  Faleminderit.
   
 2. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Bb. pëlqen postimin.
 3. KingKong

  KingKong Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per cfare arsye ta kan mbyll apo e ke fshi vet?
   
 4. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ata thojn qe ke bere dicka jasht rregullores po thjesht jasht rregullores nuk eshte vepruar asgje...esht channel kengtareje dhe ka qen i verifikuar :/ po vendosem qe ti him ma thell ksaj pune sepse duke kontaktuar me supportin nuk patem sukses, faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...