1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth youtubes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 26 Dhjetor 2016.

 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh ... di ndonjeri si mund te behet promote kanali i youtubes ose te rrisesh shikueshmerin , ndonje link ose ndonje ide ? flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...