1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth YouIPTV.com

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aksham, 9 Gusht 2018.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kam ble dje nga Youiptv.com per 6 muaj pagesa completed me BTC m;erdh nje email qe shum shpejt to ma qojn ate subs... channelin per VLN media nuk mkan qu sen as nuk pi kthejn emailat? a din dikush rreth ksaj faqe hyna ne net shumica kishin shkrujt scam? po e kishin shkrujt qe mas 2-3 mujve ju ka blloku a mu hiq spo mi kthejn as mesazhet!?
   
 2. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ndonje pergjigje kush meret vesh me IPTV?
   
 3. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une mirrem me IPTV e bona ni hulumtim te shpejt per kete dhe po doket qe osht Scam dhe tpaskan shku paret, shnosh kofshim
   
 4. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  iken paret nqs don iptv me kontakto
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pse je provider apo reseller ti qe merr persiper me kaq siguri?
   
 6. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  o zotni une jam reseller te nji kompani qe e perdori tash dy vjet edhe per mu asht super deri tash...
  isha tu fol per Youiptv.com qe nuk i kthejn prgj ktij zotnis qe i kan ik paret kot
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ore kuptoj. Por nese i mer persiper ti ja jep leket? Ke degju qe ne angli kompanija sky ne bashkepunim me internet providerat ne uk ka fillu me blloku gjith iptv ilegale?
   
 8. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  po jo mor burr ai qe hin ne ilegalitet i din edhe rreziqet, sa her me kan ik mu paret deri sa gjeta dicka tmir ... une kam gjet njat edhe e kam shpernda me familjar e njerz te njoftun tmi se na bjen ma lir se sa me ju ble atyne direkt tek e tek...
  ps une per vedi gjithmon kam pa tv ilegalisht, ka ken edhe asht hala ccCam tash ka dal iptv pse mos me i shfrytzu ... une ma mire i jap paret ne ilegalitet sesa me ja dhan digitalb ose tring tv qe e vjedhin ket popull per dit me cmime tpa perballushme . mfalni se u zgjata si shum
   
 9. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk mujta pa u pergjigje ketu
  I thua digitalb e tring qe vjedh kurse ti vjedh me shume se ata?
  Me ato pare qe marin ata bejn edhe programe, blejn edhe te drejta televizove per liga te ndryshme qe me ta mundesu Ty me i pa ato kanale me ilegalitet.
   
 10. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  une vjedhi? po si i thu vjedh dikuj qe nuk e njef as nuk e din mor karajfil ... po ishtu nuk ecim perpara na ... me njerz si puna jote
   
 11. ami81

  ami81 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vetë e pronave që shikon kanale në mënyrë ilegale. Dhe kjo është vjedhje.
  Nuk ka nevoj me të njohur kur vet deklarohesh.
   
 12. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  vjedhje? kur pagun per te? ti smushke robo
   
 13. denet

  denet Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje.
  me ndihmoni per te mare link per programin Smartiptv.
  ose ndonje menyr tj.
   
 14. gina

  gina Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Boni a ke mundsi per nje prov 24 ore ne iptv dhe sa shkon cmimi ?
   
  boni pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...