1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth webfaqefe në internet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Visii, 10 Shtator 2019.

1. Visii

Visii Anëtar Fillestar

Postimet:
    78
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    23
    Përshëndetje forumi itshqip. Me jepni ndonji mendim. Ja vlen te mëresh me diçka në internet. Që të fitosh tja vlej jo të punosh kot. Ndonji webfaqe portal. Unë shpenzoj der në 1mij euro. Por si fillim mos te fitoj por me vone tja vlej. Si thoni ju. Ndonji radi online ndonji portal lajmesh. Pres pergj tuaja. Flm

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,366
    Pëlqimet:
    389
    Pikë nga trofetë:
    138
    Kjo e jotja është një pyetje shumë e përgjithshme. Është njësoj sikur të them unë ja vlene te vete ne amerike? Do gjej punë atje?
    Duhet te jesh me specifik. Cfare do te besh. Po qe me lajme pyetja e pare është sa staf ke?Sa gazetar ke ne vende te ndryshme?
    Nëse nuk ke nuk ja vlen.

bofy dhe aimilius pëlqejnë postimin.
  3. p3n7357

p3n7357 Anëtar Aktiv

Postimet:
    383
    Pëlqimet:
    96
    Pikë nga trofetë:
    38
    Une do te sygjeroja niche websites nqs din English dhe e do long3 term plus qe ke 1k budget

4. aimilius

aimilius Anëtar Fillestar

Postimet:
    87
    Pëlqimet:
    67
    Pikë nga trofetë:
    28
    Lajmet duan staf, para, kohe dhe ka shume konkurence. Me pak fjale nuk ja vlen. (Tani nese ke trafikun gati nga rrjete sociale ndryshon puna, por afat gjate nuk ja vlen)
    Hidhi nje sy kesaj temes, sidomos kete postimin ketu

Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...