1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth voLTE iphone 11 pro VALA

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NorMan, 31 Korrik 2020.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, anetare te ITSHQIP.

  Kam nje pytje rreth voLTE dhe konfigurimit te LTE me operatorin vala ne iphone 11 pro.

  LTE nuk pom bon mire, me kete telefonin e ri, e ka nje opsion LTE voLTE ON, LTE voLTE OFF, 3G, 2G .

  Cilin duhet me lan qe me bo mire LTE sikur ne ip6 qe e kam pas pa problem ka bo.

  Edhe nje pytje a e perkrah voLTE vala ?
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk e perkrah VOLTE vala. Per me bo interneti LTE mire thjesht duhet me ndrru numrin me marre ipko se me vala shanc ska. Shum kom pas probleme me LTE as ne qytet sbojke, ja lash fajin telefonit e mora pro max edhe prap njejt, deri sa vendosa me ndrru numrin edhe tash e mora ipko edhe spo kom ksi problemi 4g edhe neper fshatra po bon. Nuk pot thom merre veq pot tregoj qe skish pshtim vala.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...