1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Versionit te ri IOS 12

Tema tek 'iOS' e hapur nga zaki94, 4 Tetor 2018.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung desha te pyes rreth versionit te ri IOS 12 pritoj ta bej upgrade per iPhone 6s a e ngadalson ky i rivi apo ta lej me ket 11 qe e kam flm .
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  581
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nga eksperienca e ime ne Iphone qdo version qe del nga Apple veq fillon te ngadalsoje paisjen.. un ende jom ne ios 9.3 (iphone6)
   
  zaki94 pëlqen postimin.
 3. zyberallulli

  zyberallulli Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
  Update jane gjithmone teknika per te rritur sofistikimin e pergjimeve dhe per te ngadalesuar telefonat e "vjeter". Para disa kohesh doli nje skandal qe apple kishte ulur fuqine e procesorit tek disa celulare nepermjet update, keshtu qe me mire rri me kete qe je.
   
  zaki94 dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 4. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm shum djema edhe un mendojsha si ju per at e bera pytje flm shum me mir e lej ket version qe kam.
   

Shpërndaje faqen

Loading...