1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth verifikimit të Facebook!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Da Dimy, 7 Gusht 2019.

 1. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  296
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, deshta me i'u pyet juve, a i'u ka ndodhe me qit Facebooku me konfirmu profilin edhe mos me t'leju me konfirmu? E nese nuk i'u ka leju, pas sa oreve apo diteve i'u ka leju me rregullu?
  Ose nese vonohet per rregullim nese nuk me lejon, a ka mundesi me ta bo disabled?
  Sot, qysh kesh tu nejt n'Facebook, m'qiti Log Out edhe kur po kyçna Login po i percjelli hapat e verifikimit edhe nuk po m'bon.
  E kom bo 1 koment para njo 5 dite tek 1 shok, edhe aty qe e qet SKIP me bo per mos me fshi komentin edhe kur pe klikoj SKIP, nuk po ec dmth aty po nalet, po m'kthen prap mbrapa, nuk po tejkalohet ky hap.
  Nuk po di çfare zgjidhje me bo, po du me rregullu sa ma shpejte, per arsye se hala Pending nuk mi ka bo pagesat e Instantit. E nese nuk muj me rregullu, ka mundesi ne muajin tjeter me u shty.
  A ka ndokush naj zgjidhje, apo vet problem i Facebookut eshte?
  Profili eshte personal.
  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,390
  Pëlqimet:
  1,945
  Pikë nga trofetë:
  348
  Posto nje foto ta shoh cfar te shfaqet?!
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  296
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje @boom3rang , faleminderit per repliken, por u rregullu.
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...