1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth verifikimit ne instagram.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga immortal.boy, 20 Tetor 2018.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje te gjithve.
  Menaxhoj nje faqe biznesi , dmth eshte biznes ne tirane, edhe kemi dhe faqen e instagramit, por me ka dal opsioni request verifications.
  Si veprohet ne keto raste nese dikush ka ndonje te dhene me teper, cfare dokumentash duhen bere submit, ose si mund ta verifikoj.

  Faleminderit paraprakisht.
   
 2. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Certifikaten e regjistrimit te biznesit.
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  username: e kam XyZ
  Full Name:
  Knows As :
  Category:

  problem mund te qendroje sepse ne qkr ne shqiperi biznesi eshte i rregjistruar prsh Si immortal boy , dhe jo sic eshte instagram emri , itshqip

  sedi sa i qarte jam.

  p.s certifikaten e rregjistrimit mund ta dergoj me foto apo duhet e skanuar .
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nese ka ndokush qe e ka kryer kete procedure eshte i lutur te shkruaj perndryshe mbylleni temen.
  Faleminderit te gjithve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...