1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth TV ANDROID BOX

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 24 Mars 2016.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje ,

  Une e kam blere nje TB BOX Android MXQ , po desha te di ndonje App ose najsne qe funksion per me kqyr TV si me abonim ashtu edhe free , ky mka ardh e kish ni Aplikacion SKYLIVE i kish mbi 300 Kanala ma kan qu ni kod me aktivizu po ish vetem test 3 dite , desha te ti a ka diqka si ky tngjajshem qe funksionon kodin e kish instaluar po spo gjej edhe lista per kanale live
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Instaloje Mx Player pastaj TVAlb ose Elite HD i ke krejt kanalet e DigitAlb edhe Tring !
   
  Roshi Jam pëlqen postimin.
 3. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po kto i kom shkarku amo shumica e kanaleve sbojn :(
   
 4. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  edhe pa pare edhe mu anku sbon!
   
 5. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sa kushtoj? si punon?
   
 7. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  jetmiri_01 pëlqen postimin.
 8. jahiri61

  jahiri61 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  tung kam mag 250 ku muj mu abonue a po ku ka free me marr
   
 9. jahiri61

  jahiri61 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ku mui me marr kanala free per mag 245
   
 10. adrian049

  adrian049 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  te un mund te abonoheni permes mac adreses qmime te volitshme
   

Shpërndaje faqen

Loading...