1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth trafikut ne Facebook

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Bilal, 5 Shtator 2020.

 1. Bilal

  Bilal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje. Kam nje Facebook fanpage me pak followers dhe postoj cdo dite. Ka nja 2-3 dite qe postimet marrin me pak likes dhe reach. A me thot dikush cfare ndikon? Faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nje faktor eshte copyright.
   
  Bilal pëlqen postimin.
 3. Bilal

  Bilal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Goditen nga copyright faqet shqiptare?
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po. Edhe shqiperia po mbrohet me copyright
   
  Bilal pëlqen postimin.
 5. Bilal

  Bilal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...