1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth The number of ads you can show has been limited

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga DailyTeCh, 16 Shkurt 2020.

1. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    217
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    o vlla a ta kan hjek ty limitin a jo se nuk te kuptova.. se du mu tranu permi 100k visita tier 1 i kam pas mbrenda nate edhe vetem 17 eur

2. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,807
    Pëlqimet:
    228
    Pikë nga trofetë:
    83
    Nese e ke Limited ads mos u lodh kot, prid deri te rregullohet te largohet limit , un mendoj qe edhe nese te heqet limit prap ads mbetet i kufizuar nuk kthehet si ka qen me pare..

3. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,044
    Pëlqimet:
    259
    Pikë nga trofetë:
    163
    Une kom pas problem edhe ju kom tregu edhe ty edhe ati tipit ma lart se problemi ku osht ,
    po nejse fol e ruj voe badihava

4. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    217
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    Ok po pres. Po qaj limit kur t’hjeket adsat kthehen normal qysh jan kan.
    O vlla ska lidhje bre ajo qe ke than nuk eshte e vertet.
    Limiti del kur dergon traffic te ulet dhe merr clicks shum. Do te thot merr klikime invalide dhe per mos me ta fut disabled acc e kan qit limitin. ska tboj ajo un kam marr parer tmdhaja me fb skam pas problem. Mirepo per shkak covid19 kam pas disa probleme ne traffic dhe kam dergu traffic te ulet shum dhe clicks t’madh dhe morra kete limit.

Po tash i kam dergu traffic t’madh po prap spo kryn pune kshtu qe po pres deri sa t’hjeket vet asni traffic spo ja qoj.

5. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,044
    Pëlqimet:
    259
    Pikë nga trofetë:
    163
    haha okej vllaqko une me ket problem jom ballafaqu Tetor , Nentor 2019 hala pa ardh corona ti po din ti grahi pra . suksese

6. -K-M-

-K-M- Anëtar Aktiv

Postimet:
    217
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    Sum ke marr vesh edhe ski me marr kurr

Shpërndaje faqen

Loading...