1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth The number of ads you can show has been limited

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga DailyTeCh, 16 Shkurt 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Sot me kish dal ki far limiti ne adsens, a din kush ri rregullohet ku problem : The number of ads you can show has been limited
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk ka ndonje zgjidhje per ket
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nese ka dikush qe ka njohu dhe mundet me rregullu ket paguaj
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  une e kom lajmru kete probblem qysh moti , rregullohet rregullohet
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Si thu rregullohet, ke fjalen nuk esht problem i madh ky rregullohet vet apo ty te kan then stafi rregullohet dhe su rregullu hala se nuk ju kuptova.
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Duhesh me pas traffic oraganic dmth nga google edhe t heket ai errorr
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Me intereson te di a merr suspend per ket disable adsens, a humbin qato lek...
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jo nuk merr nese ke punu mbas rregullave nuk merr , vetem duhet te kesh organic traffic edhe no problem masnej .
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Sot ne nje aplikacion timin, i ri normalisht qe ka nje numer minimal instalimesh prej 100 , u be disable nga i njejti error!

  A po vdes google Adsense & Admob me rregullat strike, dhe ban gabimisht , me menyre sistemi aprovimi me te veshtirsuar!
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Disable...mozomakeq, e jemi shnosh po pres edhe un te njejtin fat pra..un kete adsens e kam 3 vite me pagesa te rregullta me nje trafik te mire por kryesisht nga facebook, deri tash skam pas asnje problem edhe pse gjith kam mar trafik nga facebook..
   
 11. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Po uroj mos te ndodhi gjë, por tek un besoj ban, adsense fresh/ apps pak vizitorë
   
 12. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe te une ka dal ma moti me 27 janar. U pat hjek vet mas disa dite. Tash m’dul prap qe nja 4 dit i boni po kur hi ne polici center e shoh thot qe ky limit eshte vendos me 27 janar. Dmth nuk eshte funksion stabil google, ka mundesi edhe nga covid-19.

  Nuk ka t’boj asgje trafficu organic. Krejt mendojn ae google don traffic organic kjo nuk eshte e vertet.
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Edhe mu njejt me ka ndodhe siq po thu ti, njeher ma ka hek per 1 jav , ukthy prap dhe prap pas 1 jave ma dul limit ads ma kish qit daten e njejt te heres se pare, dhe ki limit per te dyten her u largu pas 2 jave, tash eshte krejt ok.
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 14. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  aha dmth pas dy jave ta kan hjek limitin.. po gjat ksaj kohe a ke dergu traffic ? a ke bo naj sen nto a veq e ke lan thjesht ?

  une i hjeka krejt adsat prej webfaqes, e lash edhe pa ads.txt po e la nja 7 dit qeshtu s'pre preki hiq
   
 15. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ky proces zgjat 10 deri ne 15 dite dhe pastaj hiqet pasi qe google eshte duke bere nje update tani per shkak te ksaj , edhe mu mka dal para disa ditesh ma shkurt te gjitha llogarite ne adsense do ta kene kete limited.
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 16. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dmth vllaqko kjo i ka prek numer te madh usera publisher ne adsense? Hmm a mundesh me dit cilen dite sakt t’ka dal? Shiko mos t’ka dal me 31 mars?
   
 17. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo mka dal ma heret mduket neser bohen 10 dite , dhe po kjo i ka prek shum perdorues , pasi qe edhe google i kan rene fitimet jan duke punuar qe ta zgjidhin sa me shpejt kete problem.
   
 18. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si po mendon i kan ra fitimet? a ke dergu traffic gjat kohes qe je kan limit?
   
 19. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Google i kan ra fitimet o vlla se kur dikush e ka limited ads nuk ju shfaqen vizitorve.
   
 20. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Don te thuash se kjo eshte nje bug i googles qe ju bllokohen adsat publisherave dhe ata t’googles jan duke punuar ne kete drejtim?

  une mendova se ky limit eshte krijuar nga vet programeret e googles.
   

Shpërndaje faqen

Loading...