1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Teespring.com

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Uskana12, 19 Shtator 2019.

 1. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendejte!!A punon dikush me kete dhe nese po a mund te me ndihmoje dikush me disa informacione
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  781
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ekziston nje teme e tille, ke pyetur edhe atje. Cfare zakoni e keni kete?
   
 3. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ajo tem ka qen nga 2018 edhe nuk e di a do shfaqet tek te gjith prandaj e bona tem t re
   
 4. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Futu ne grupin qe osht edhe meso naj sen pasi qesin storie shpesh edhe japin keshilla si me pas shitje.
  https://www.facebook.com/groups/811381448873135/
   
  Uskana12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...