1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth smart box

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 9 Janar 2018.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Kam smart box V8 angel e kam edhe kablovikun qe e paguj, kur e kyqa kablen ne smart box njeher ma qitke "SCRAMBLED PROGRAM" po se di QA I bera tani disa kanala mi hapke normal po apet tash mu nalen. E pyetja eshte a Ka munsi me ja largu kete scramble program
  Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...