1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth seo ne blogger

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga TomiAlb, 20 Janar 2019.

 1. TomiAlb

  TomiAlb Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A mundem qe te krijoj nje website free ne blogger dhe te mar vizita me ane te SEO. Po e bej kete pyetje sepse kam ne mendje disa niche dhe do doja ti provoja si fillim duke e hapur webin free dhe nese shikoja qe kishte sukses kaloja ne nje domain me .com. Por si fillestar nuk mendoj se ja vlen te investoj shum ne nje host dhe domain me pages pa e ditur qe do eci ajo niche.
  Faleminderit
   
 2. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  TomiAlb dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Gjithqka funksjonon nese din se qka po ben, ska lidhje a eshte blogger apo host.
   
  TomiAlb dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 4. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  pergjigje ma te mir si e keti shokut nuk mendoj qe do kesh!
  Pra nese je ekspert ne seo blogger apo platforma tjera skan shume rendesi se sa SEO.
   
  TomiAlb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...