1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth screen mirroring

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 5 Dhjetor 2018.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  pershendetje
  e kam smart box androit qe ka MIRACAST dhe DLNA, por qe nuk mundem me lidh me telefon, dua qe prej youtubes ne telefon ti lshoj videot ne tv, por e kam gjet kete program
  AirScreen - AirPlay & Google Cast & Miracast

  por nuk me ben gjithmon, kam instalu shum app por pa sukses. Nese dini naj app me tregoni KLM
   
 2. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Servercast esht me I miri per android
   

Shpërndaje faqen

Loading...