1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth reklamave ne Fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bini, 6 Dhjetor 2018.

 1. Bini

  Bini Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Tung, A ka mundsi mem ndihmu reth ni problemit qe e has gjat reklamimit ne fb ... kam nje fanpage gjat reklamimit me eshte bere disable reklama cdo send esht be ne menyr legale karta esht ne emer tem poashtu edhe fb i nejti emer qe esht ne kart ndersa fb po mi bllokon, e kam ndru edhe internetin po prap i bllokon sa i pranon reklamat mas 30 min e bojn disable qka mundet me kan problemi a ka zgjidhje kjo?
   

Shpërndaje faqen

Loading...