1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth Reddcoin blerje

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anakondd, 7 Janar 2018.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetjem

  A din dikush ndonje kompani per blerje te Reddcoin me kredit kartel sepse blerja e bitcoin ose konvertimi i tij ne RDD po osht e pamundshme se shumica e kompanive nuk po lejojn po usera treja,

  Nese ma kish gjet naj kompani serioze ja kisha dit per ner
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kom kerku edhe un me debit kartel me ble po skom mujt me gjet, t'vetmen menyre qe e kom pa osht mi transferu btc ne ndonje ecxhange qe e supporton Reddcoin edhe me kthy prej btc>rdd. Binance per momentin i hapi regjistrimet per userat e ri po nese nuk gaboj nuk eshte Reddcoin i listuar aty ende.
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  cilen valut mat lir muj me ble edhe me konvertu nRDD
   
 4. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
 5. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Anakondd pëlqen postimin.
 6. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Anakondd pëlqen postimin.
 7. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po statistikat e gjerat tjera i di sakt vetem kom ra nhall ku me ble me CC Reddcoin,
   

Shpërndaje faqen

Loading...