1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth reach n'fanpage

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ghetto sTyle, 13 Shkurt 2020.

 1. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje itshqip kisha nje pyetje rreth reach ne fanpage timen faqja ka 30k fans postoj foto nuk ka reagim 3 llajka kontaktova support ma kthyen kete pergjigje

  The internal team have confirmed that there is a feature block on your account that will last for 14 days. They said

  "Please note that the limits in place affecting this issue are temporary and expire within 14 days, but may reoccur"

  Kam disa profile te fejsbukit me mesazhe spam ne support inbox dhe njerin prej tyre e kam admin ne kete faqe pyetja ime eshte a ka mundsi pershkak ktyre profileve te bllokohet reach apo eshte problemi tek fanpage si te veproj?


  Ju faleminderit
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sepse me siguri je tu punu me adbreaks e je tu e bo spam me share, & adsat leja automatik mos ja vendos vet se per kte ta bllokon
   
 3. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo vlla sjam duke punu me adbreaks faqja ska adbreak
   

Shpërndaje faqen

Loading...