1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth python (modulenotfound error )

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga qendros, 9 Qershor 2020.

 1. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje grupi me duhet nje ndihme rreth python .
  Kam shkarkuar nje code dhe tani jam duke e ekzekutoj mirpo po hasi ne gabime.
  A mund te me ndihmoje ndokush prej grupit qe ta ekzekutoj codin .Codi eshte i gatshem vetem se kam gabime rreth vendosjes ne directory .
  Kush mund te me ndihmoje le te me kontaktoje

  Ju faleminderit shume
   

Shpërndaje faqen

Loading...