1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth psiphon vpn

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga p3n7357, 18 Korrik 2017.

 1. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  pershendetje djema doja te pyesja se a ka njeri dijeni sa i sigurt eshte psiphon vpn pasi pashe qe nje teme rreth ketij api ishte mbyllur por kam vene re qe kete muaji e fundit eshte hapur ne mase dhe po perdoret pafundesisht nga perdoruesit e android dhe kompanise vodafone per internet 3g/4g "falas"
   
  Mr.Klajdi pëlqen postimin.
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,260
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  258
  po funksionon shum mire spara e perdori se kam wifi edhe mb interneti vet po me naj rast e perdori ku me marro mb naten deri te nesermen bahet llaf me telekom .. vendi nga nxirret proxy eshte 0.facebook.com
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  ia ke besimin pasi eshte proxy dhe te dhenat sdihet ku shkojne
   
 4. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  p3n7357 pëlqen postimin.
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  559
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  cilin version perdorni me se tepermi? po prap siguri nuk ka pasi serveri nuk dihet apo eshte tunneling?
   
 6. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
 7. BGadafii

  BGadafii Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  edhe un e perdori osht e sigurt dhe ma e leht se kjo tjerat
   
 8. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,123
  Pëlqimet:
  497
  Pikë nga trofetë:
  163
  tn jan blloku m :D
   
 9. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  979
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  Expressvpnt the best
   
 10. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  A jeni aktiv akoma ✌
   
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,123
  Pëlqimet:
  497
  Pikë nga trofetë:
  163
 12. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  a e ofron internetin ky nqofse paguaj dmth sic pati qen Psiphoni ose httinjectori
   
 13. lulzimrekaj

  lulzimrekaj Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ka mbet naj metod me ipko ose vala
   
 14. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  kjo tem qenka e viti 2017
  tani per tani , nuk punoj as free as me para , un po flas nga pervoja mdoshta ndokush e ka provuar dhe i ben por mua jo , ekam provuar 2 her ekam bler dhe nuk me ben , kur ka qen free , un ekam perdorur terkohen 24/7 , por tani kan ndryshuar kohrat
   

Shpërndaje faqen

Loading...