1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth profilit ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anakondd, 4 Dhjetor 2019.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  po du me hap ni profil fake ne fb,po pom lyp konfirmim nr tel me verifiku personin etj.Qysh muj me qel ni profil mi ik verifikimit edhe pa i lyp kejt kto gjana,sepse pomm vyn urgjent ni fb
   
 2. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nuk ka zgjidhje, e vetmja zgjidhje esht te blesh nje fb te vjeter, po dhe ai nese i ndryshon emrin do te mbyllet.
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Logiratu me profil tondin real edhe ruj cookiet, tani nese o mundesi me u login edhe me nje profil tjeter dmth mi pas cookiet e dy profilave real active.. tani e krijon nje te ri kadal dal jo shpejt copi paste dhe duhet met funksionu 100%.

  Megjithat nje her fshjj gjitha cookiet ndrro ip para se me fillu.
   
 4. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  qa po jav merr menja me kqyr me hap ni fb tri me ni pc tjeter,?
   
 5. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  ta hapi un fb ca fb do mshkruj.
   
 6. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Fshij cookiet ndrro user agentin e browserit perdor nje vpn t mir mos perdor gmail, hotmail ,outlook, proton perdor tjetrr domain edhe n fund mos i perdor per qellime tkqija;D
   

Shpërndaje faqen

Loading...