1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Paypal Mastercard

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 11 Prill 2020.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Para 1 viti kam hapur nje paypal ekam lidhur me cc te visa raiffaisen bank kosoves dhe kam paguar dhe withdraw kur kam dasht kam marr pagesa me punon perfekt , por tani dua ta hap nje tjeter paypal me cc mastercard nga nlb bank kosova , por kam degjuar qe me mastercard nuk mundesh me bo withdraw dhe qet probleme , a mundeni diksuh qe ka pas pervoj me master mem tregu , nese ska sukses duhet me shku me ndrru me marr visa nlb.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  keshtu degjova edhe une ne kete forum qe vetem me visa mundesh me perdor paypal ne shqiperi
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  une jom prej kosoves , kom pas paypal me mastercard kom bo pagesa pa problem por , withdraw skom bo kurr e nuk po e di a bon problem a diqka .
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pse me qel account tjeter?

  Un kam paypal me dy kartela visa edhe master card, punon shum mir skom pas problem asniher.
   
 5. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Paypal withdraw nuk ban me Mastercard
   
 6. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  a tbon me bo withdraw nmastercard ?
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk e kam provu mastercard, veq ne visa po.
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  une i kame dyjat edhe mastercard edhe visa por u kane ni koh qe kane bo tash nuk bon mastercard me
  kush ika hap i bojne kush i hap te reja sbon withdraw
   
 9. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une perdor Mastercard per withdraw ( vetem per europen mastercard withdraw bon ) Shqiperi vetem VISA aktualisht eshte edhe ate cdo fillim muaji ti ben automatikisht withraw leket ne kartel.
   

Shpërndaje faqen

Loading...