1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Payoneer?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 31 Maj 2019.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Qysh muna me dergu pare ne payoneer prej kosove edhe me i terhek?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  prej payoneer ne payoneer mundesh , prej payonner ne bank mundesh .
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Niher pom vyn me qu pare n payoneer veq 1 acc e kom n qat acc pom vyn me qu pare
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  38
  eki te global payments 3 llogari usa uk edhe germany.
   

Shpërndaje faqen

Loading...