1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth payoneer qe kerkon bank

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga BaBLoKu, 18 Janar 2023.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Tung djema, du me hap payoneer po kerkon iban swift a ka naj menyr me bo bypass ket ose pa bank a nuk qelet payoneeri?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Payoneer ofron MasterCard , apliko ta dergojn kartelen tek shpia pastaj me ate kartele i terhjek lekt.
   
 3. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Per me apliku lyp bank me vnu qe me mujt me qel konto
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  68
  Un e e kom hap llogarin aty, s'ka lidhje sen me bank, thjesht ki me verifiku accountin ta lyp ID foto para mbrapa edhe do selfie t qet me i bo edhe pret deri ta verifikojn.
   
 5. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kur po du mu regjistru kur i jap t dhanat emrin nr mlyp patjeter eehe bank me vnu qe osht emer tem
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk osht patjeter banka vlla po nese veq ta qet lidhe me bank te kosoves e verifikon momentin qe ti i pranon 100$ ne payoneer atehere mundesh me nis kartelen kshtu e kan bo tash qe nje koh se meheret edhe pa lek hiq ke mujt me nis kartelen.
   
 7. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Vlla kur hy mu regjistru dmth mlyp iban dhe swift me vendos pa ato sen regjistrona ndersa un skam iban swift
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,607
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kan ndrru senet tash e ka patjeter regjistrimin e bankes me account te ri, vetem duhet mja dhon info e bankes tks e pranojn.
  https://prnt.sc/iWM-lVjLwLVf
   
 9. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po po problemi osht qe un nuk kam bank edhe nese e jap naj bank qe ka generator lyp tani screenshot prej bankes a diqka a ka naj zgjidhje me verifiku
   
 10. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,607
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  93
  Hape ne emer te naj familjari komplet, po duhet edhe payoneer ne ate emer.
   
 11. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po muj edhe emer tem edhe me vendos naj iban qe egziston edhe me editu me inspect sa me approvu nje shok kshtu e ka bo po un nuk dojsha kam
  Mendu qe muj edhe pa bank
   
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,607
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me inspect e editon ne kompjuter tanin e jo ne input qe e pranon payoneeri.
   
  beyourself pëlqen postimin.
 13. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  48
  Po e verifikova dhe ma pranoj, e bona nje iban qe egziston e qela konton tani e dergova id dhe nje screenshot prej bankes online aty veq ja ndrova emrin iban dmth hyna te banka nje shokut edhe ja ndrova infot i bona kto qe i kam ne payoneer edhe e dergova screenshot ma pranun
   

Shpërndaje faqen

Loading...