1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth pageses se adsense

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Lycroft, 7 Korrik 2017.

 1. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Njerz kam ber transferimin nga adsense ne bank pospay ne cart timen.
  A mundet mem tragu dikush se si shkon procerdura me i terhek apo duhet vetem me cart ti terheqi ne bankomat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...