1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth online shoping & shipping

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Enis Hussain, 9 Shtator 2017.

 1. Enis Hussain

  Enis Hussain Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, un se shpejti dua te filloj me shitje online por jam ne dilema dhe kam nevoj per ndihmen e juve. Mduhet ni Custom T-Shirt Designer plugin qe mun me bo klienti drejtperdrejt,e masanej mem ardh mu n'mail se qka aj ka lyp prej ati plugini.

  Kisha qen tejmase falenderus.
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. Enis Hussain

  Enis Hussain Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,301
  Pëlqimet:
  540
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kur filloni nje biznes ateher mos u mashtroni se cdo gje shkon free apo shume lire.
  Kur fillon nje biznes te tille ateher beji gati minimumi 500euro,dhe kjo shume e parave vlene per nje online shop startus qe perfshine host,domain,plugins,theme dhe siguri shtese qe nevoiten.

  Mos e merr per te keq por kjo vlene per te gjithe,nuk mundesh me pas sukses tu prit me marr gjera free.Online shopping nuk eshte e thjeshte,shumica ketu mendojne se mjafton nje shared hosting per me fillu nje biznes per shitje online.Nuk e dine qe duhet te kesh hostin pci compliance,duhet te kesh resurse te dedikuara,bugjet per marketing,e sidomos faqe profesionale.

  Cdo te mire,
   
  ahysenaj pëlqen postimin.
 5. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje i nderuar, une mund ta gjej edhe nulled por eshte jasht rregullave :) Edhe njekohsisht e demtojme edhe zhvilluesin e ketij plugini .
   
 6. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Atehere s'je gati. Prit pak sepse kjo "free" te kushton shume me vone duke u marre me pluginin jo te plote.
   
 7. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qysh po doket ski bugjet niher per niher , Nisja me fanpage nfacebook shitje deri kur i mbledh pak para prej shitjeve edhe e blen plugins . Mendimi jem
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...