1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Onecoin cash ??

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga aksham, 1 Janar 2017.

1. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Tung, kush mirret me onecoin kam disa ne Onecoin account dhe kam disa tokena, tash qysh mi nxjer ne cash account se aty shkrun 0 qe jan ne cash, dhe disa tokena i bona aty mining kur e bona mining me dolen aty te onecoin account dmth te ONE tash per qka osht kjo mining?

2. becki89

becki89 Anëtar Aktiv

Postimet:
    220
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    nese ka mundesi beje ni foto dashbordit te shoh si e ki situaten e une tregoj si ecen tutje, se kshtu nuk po e di pa e pa

3. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48

4. valon27

valon27 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    Kush ta ka shit paketen??

5. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Vet e kam ble me Bitcoin

armends pëlqen postimin.
  6. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Scam eshte kjo onecoin.

Albcrypto dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
  7. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Nuk ma mer mendja njoh persona qe kan ble paketen qe kushton 5k dhe jo vetem 1 person po njoh diku 4-5 persona qe e kan ble at paketen edhe shum tjer qe e kan ble paketen 500 euro apo sa ke ajo traderi, un e mora starterin vetem me testu se qysh funksionon se nuk e kuptoj, kjo esht piramid po un se blejta paketen prej askujt vet me Btc hyna e pagujta!!

8. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,042
    Pëlqimet:
    258
    Pikë nga trofetë:
    163
    shiptart t prirur mu ngul n skena piramidale

9. B4RC0D3.#

B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

Postimet:
    144
    Pëlqimet:
    41
    Pikë nga trofetë:
    38
    nese po kerkon konvertimin e Onecoin ne € cash try google , search pak kshtu " echange onecoin to €"

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Dmth meqe ti njeh disa persona qe kane investuar ne ponzi ajo eshte trusted hmm :)
    Dhe une njoh disa persona qe kane investuar ne megaholdings dhe ne kairos planet. Pra ato jan trusted sipas teje.

11. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Vllavi prandaj po ves sepse ata mkan tregu perafersisht mkan than ti veq shtini paret Starterin pastaj Traderin mi ble qe dmth 140e dhe 550e dhe lej ato deri 2018 i hyp vlera se ka me hi ne berz, prandaj po ves edhe ktu ata qe miren a ja vlen apo jo un ashtu se ashtu starterin e kam mar veq deshta me testu!!

12. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Kam kerku po skam mujt me gjet me tregun se duhet me mar paketen Trader qe me mujt me i transferu!

13. valon27

valon27 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    A ki argument qe osht scam i nderum??
    Nese ski informacion sa duhet ski nevoje me fol ose nese don informacion shtese mundesh me me kontaktu dhe shihemi.

14. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Jo o shoku, me erdhe ne mendje kot keshtu dhe e thash.
    Por une nje cop injoranti me fiksime jam kam mendime idjote me fal. Hahahaha :D
    http://lmgtfy.com/?q=onecoin+scam - a di anglisht ? nese po lexo ndonje gje.
    Pra, nese di anglisht lexo dhe ketu http://lmgtfy.com/?q=bitcoin+scam dhe shiko ndryshimin.
    Kur kerkon per bitcoin dalin menyrat si behet scam nepermjet bitcoin, kurse per onecoin te sfidosh ta lexosh vet.

Albcrypto pëlqen postimin.
  15. valon27

valon27 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8

Hehe,shkrime te bitcoinera-ve aa!! Bullshit ma.
    Ti po bon krahasime qka sduhet me u bo sepse bitcoin dhe onecoin kane dallime teper te mdhaja,ti edhe per bitcoin shkruje ne google e sheh bitcoin scam por nese don informacione shtese dhe krahasime reale si dhe informata konkrete dhe direkte,jom i hapur per çdo takim,a kur ski argumente te lutem mos reago sikur din diqka.

Gjithete mirat

16. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Me fal ke ndonje semundje ne tru ti ? E pe linkun per onecoin ? Apo do te merrem une te analizoj dhe te nxjerr argumentet per ty :D
    Ok ok jam i pa afte :/ vetem nje pyetje e kam une meqe ti je i zgjuari ne kete mes. A e kaloi onecoin bitcoinin me kapital ? Se para disa muajsh ju ra goja duke ju thene.

17. valon27

valon27 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8

Ti lidhje me cryptocurrency spaske e as lidhje me
    Bitcoin spaske.Ti mundesh me u mar dite e nate me onecoin dhe prap ki me kon zero informacion ne krahasim me mu. Kalo mir shoku.

18. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Ju lutem me u pergjigj rreth temes, A ja vlen tani ta blej paketen 550e dmth Traderin dhe pas ksaj a esht mir me i bo mining gjith tokenat, dhe tani a mundem me i transferu ne Cash prej ONE nese je trader se me starter nuk mujshe

19. valon27

valon27 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    8
    Tkom shkrujt msg i nderum

20. Zyklon

Zyklon Bitcoiner

Postimet:
    3,500
    Pëlqimet:
    344
    Pikë nga trofetë:
    253
    @aksham absolutisht nuk ja vlen, paske ble at pako ke humb pak, mos vazhdu me gabu edhe me shume me gabu me shume, kta qe te thojn blej, jane vet qe kan investu ne pako, per me dal nga investimet e tyre, pra per me dal nga gropa qe kan ra, duhet me marr tjer njerz ne grop ne menyre qe ata vet me dal prej grope.

Pra kur investon duhesh me thirr njerz tjer ne menyre qe investimet e tua me i nxjerr, tipike skem piramidale, pak kush ka logjik e kupton.

Paske dhon dicka shume te vlefshme, paske marr nje hiq!

Albcrypto dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...