1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth nje SONY TV

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ArianitSh21, 12 Qershor 2018.

 1. ArianitSh21

  ArianitSh21 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje miq.
  Cka iu duket ky lloj smart tv, a ia vlene ky cmim per keto performanca?

  [​IMG]
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tek Sony Asnje nuk shkon. Eshte mbret. Cilesine e ka gjigande
   
  ArianitSh21 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...