1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth nje programi urgjent

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aksham, 7 Janar 2018.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kam pas nje program po e kam bo format pc edhe e ktheva programin po spo muj me qel po mdel kshtu

  to find a version of your pc check with the software publisher

  kam lyp ne google kam provu disa metoda njejt e qet qysh me rregullu a ka ndonje zgjidhje?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,639
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
  cfarë program?

  emër/site etj
   
 3. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ti skallxove asni info per programin? qysh met nimu na
   
 4. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Esht nje wallet e nje Cripto valute po tash kur du me hap del ashtu para formatit ka qen shum mir tash nuk hapet del ai mesazh, ndersa mu nuk me duhet versioni ri po aj programi qe e kam pas
   

Shpërndaje faqen

Loading...