1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth nje Fanpage ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 19 Qershor 2016.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje antar te nderuar desha te marr mendimin e juaj rreth kesaj faqe , se deri ne sa pare ja vlen me ble ket faqe

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a ka naj mendim
  a jo ?!
   
 3. Tomi.M

  Tomi.M Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mendoj se nuk ja vlen per asnje lek
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  sja vlen te pagush per to se qishtu e bon vet me 1 fb fake e kthen n`fanpage
   

Shpërndaje faqen

Loading...