1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Nje Facebook Restricted...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rockstar, 14 Korrik 2019.

 1. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije djema, E kam nje problem me njeren nga faqet e mija, me vjen nje restricted disa here ne dite dhe me ndrrohet data e skadimit te ati restricted, un nuk kam tentu me ba magre, nese keni ndonje sygjerim se si me rregullu kit problem me thoni.

  Faliminderit

  [​IMG]
   
 2. Mendy

  Mendy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Njejtin problem e kam qe 1 javë skisha than me prek as apel mos me dergu me prit edhe disa ditë se qe 3 dite facebook ka nje kriz ne shume sherbime sjan tu i funksionu !

  [​IMG]
   
  Last edited: 14 Korrik 2019
 3. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kete problem vlla e kam qe 2 jav.
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,604
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  83
  edhe un kam te njetin problem qe 3 jave cdo dit vazhdihet limiti, te dy faqe pasi me esht largu pap me esht kthy per 1 jave tjetr...
   

Shpërndaje faqen

Loading...