1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Ngarkimit te Videove ne iPhone 4

Tema tek 'iOS' e hapur nga valdrin fetoshi, 31 Janar 2013.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tung a mund te me sugjeroni ndonje video, rreth uploadimit te Videove ne iPhone 4, kerkova ne YouTube mirepo nuk me kryjten pune.

  Me iTunes 11.0.1, e kam te instaluar, ne Windows XP SP3.

  Pres ndihma nga ju. :)
   
 2. Rabdhz-ubt

  Rabdhz-ubt Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Kur te lidhet iPhone me itunes e ki Summary - pastaj e ki Music Apps Videos and another qka po di un spom kujtohen :/ edhe klikon te Video's , pastaj e bon Tick Sync Video's edhe e ki mundsin Select folder ti e gjon folderin edhe ja bon sync edhe i ki n'iPhone.. Brenda 2-3 dite ta boj 1 video se qysh me i shti :).. "Nese ki naj problem o fjala"
   
 3. ArnY

  ArnY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  ose me ket Program mundesh te besh ate qka kerkon ti ...


  ja linku ku mund ta shkarkosh eshte falas:

  Code:
  http://www.i-funbox.com/
   

Shpërndaje faqen

Loading...