1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth NETLLERL...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstronauT, 21 Mars 2017.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kam pare netller edhe pe du mi trransferu en xhellogari temen bank jam i regjistrrun en BKT ( Kosova) Qysh mja bo se skam idee.
   
 2. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shko tek withdraw dhe zgjidh wire transfer .Heren e pare te kerkon nje scan te llogaris qe e merr ne banke me vule.Pas verifikimit te vine paret ne bank per 5~10 dite.
   

Shpërndaje faqen

Loading...