1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Modemit Cisco Dpc 3208

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga REMZI, 17 Dhjetor 2017.

 1. REMZI

  REMZI Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te Gjitheve Desha ta marr nje mendim rreth ketij modemi Cisco dpc 3208 a eshte i mir per internet
  te ipkos per ta jekur thomsonin qe e kam dhe se a mund te perdoret edhe si lloj bridge per ta ber edhe si Wifi dhe jo vetem modem apo eshte vetem modem me falni qofse nuk jam i kjart ne pyetje
   
 2. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cfare linje perdor me IPKON?
  Me sa pashe nuk eshte as per adsl dhe as per fiber.
  Cdo modem mund te perdoret si AP ose switch, mjafton te c'aktivizohet sherbimi DHCP.
   

Shpërndaje faqen

Loading...