1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Login Form

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga Inspector, 4 Shkurt 2019.

 1. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kom bo login form me database qe psh kur regjistrohet ne web te del ne database, kur te regjistrohet krejt mir bon mirpo un po du qe psh kur te regjistrohesh te jesh si login aty ne web aktiv , poasht kam nje kategori shopping cart me produkte edhe po du psh qe me qat user qe regjistrohet te bajsh order te identefikohet qe qaj user e ka bo order qat produkt si mundem me e bo ket?
   
 2. exploit.al

  exploit.al Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Krijo nje tabel tjeter (ngjajshem me tabelen perdoruesit) dhe ne te ruaj te gjithe orders qe behen nga te gjithe perdoruesit. Per identifikim te orders le nje kolon te veqant ku e ruan perdoruesin qe ka kryer porosine aktuale (brenda tabeles orders)
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  320
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  mundohu te perdoresh sessions per te vendosur id u perdoruesit ne tabelen qe ka permendur @
  exploit.al
   
  exploit.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...