1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth llogarise

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga mendurberisha, 12 Dhjetor 2019.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Persh, dashta me e pyt ndonje moderator a ka mundesi me e zgjedh opsionin Disable qe mos me m'dal postimet qka i kom bo ktu ne Search Engines?
   

Shpërndaje faqen

Loading...