1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Rreth linkave te shkurt

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ingjeksion, 26 Shkurt 2017.

 1. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje , a ja vlen perdorimi i linkave te shkurt , a ka ndonje perfitim sepse po e shoh plot faqe qe ofrojn shkurtim te linkave, edhe nese ja vlen a keni ndonje sygjerim per naj faqe . Tung gjitha te mirat .
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by iboanonymous, 27 Shkurt 2017
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,484
  Pëlqimet:
  2,076
  Pikë nga trofetë:
  448
  Per mendiminn tim nuk ja vlen, sepse fitimet jan teper minimale.
   
  ingjeksion pëlqen postimin.
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Best Answer
  ja vlen nese fitimi yt nuk mvaret plotsisht nga ata links por nese ke pun me linka ateher pse jo mos me fitu edhe prej tyre , por nese mendon me fitu veq prej tyre ateher sja vlen se fitimet jan minimale , disa prej tyre jan bitly,adfly linkshort etj etj.
   
  ingjeksion pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...