1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Likely-Spam

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Bubi, 1 Nëntor 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çka eshte Likely Spam ne YOUTUBE
  A me i pranu dmth a mi publiku A JO apo mi refuzu ?
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Keto jan komente qe behen zakonisht nga Spammera te cilet reklamojn ndonje gje ne videon tende, pra permban ndonje link qe te dergon tjeter kund.
  Shkurt e shqip mos i aprovo.
   
  Bubi pëlqen postimin.
 3. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit shume
   
 4. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  TEMA MBYLLET
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...