1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth kriptovalutav bitcoin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga meteori, 29 Nëntor 2021.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me falni nese jam gabim ne kete pytje por vetem deshta me dit se shum po ndegjoj qe po fitojn njerzit me keto a ja vlen mu marr apo qysh
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po, njerzit fitojn me crypto, por edhe humbin, duhet shum info dhe hulumtim per mos ti humbish parat, sepse mund te futesh me ndonje projekt qe ti zhduket investimin, dhe qe besa ka shum te atille ne market.

  Eshte nje teme e gjere, kshtu qe merr informohu, dhe vepro permes sugjerimit te famshem: Investo aq para sa je i gatshem me i humb.
   
  Da Dimy, Aldi1234, DailyTeCh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,232
  Pëlqimet:
  1,177
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kete e kam thene dhe e theksoje perseri.
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...